POLİKARBONAT IŞIKLIK  ÇATI VE CEPHE PANELLERİ

Her aksın ortasında veya iki aksta bir tercih edilen çatı ışıklık levhalar önemli oranda elektrik (enerji) tasarrufu sağlamaktadır. Gün ışığından faydalanarak çalışma performansını ve verimliliği arttırarak işletmelere önemli ve değerli kazançlar  sağlamaktadır.

Çatı ve cephe panelleri mükemmel uyum sağlanarak detaylar sorunsuz çözülmektedir.

Alman DIN 18232 normları ile yangın esnasında yanmayı geciktiren malzemelerle imal edilen ürünler, çatılardaki kullanım amaçlarına göre değişik formlarda mevcuttur.

Polikarbon günışığından en iyi şekilde yararlanmayı gerektiren mekanlarda en ideal çözümü sağladığı gibi reçinesinin özelliğinden ötürü darbelere karşı son derece dayanıklıdır. Soğuk bükülebilme özelliğinden ötürü mimaride dizayn kolaylığı sağlar.

UV filtrasyonu ve yüzeyde su tutma gibi koruma sistemleri sayesinde uzun ömürlü olup, mükemmel ışık geçirme özelliğine sahiptir.

Steel Bond

CTP Işıklık (Cam Takviyeli Şeffaf Çatı Aydınlatma Panelleri)

Yüksek ışık geçirgenlik özelliğine sahiptir. Tüm dünyada tarımsal tesislerde yaygın olarak kullanılmaktadır. Ayrıca ticari ve endüstriyel tip binaların çatı kaplamaları için de idealdir

Kullanım Alanları: Tarım alanında, endüstri ve yapı sektöründe yaygın olarak kullanılmaktadır. Her türlü yapıda çatı  kaplamasında kullanılan, metal içermeyen, uzun ömürlü, dayanıklı ve kaliteli bir malzemedir. Aşınmaya, çürümeye, havadaki kimyasal bileşiklerin sebep olduğu yıpranmalara karşı dayanıklı, esnek ve UV korumalıdır. Bu özellikleri sayesinde CTP Şeffaf  levhalar, kullanıldıkları her mekanda ve her türlü hava iklim koşulunda düşük maliyetli çözümler yaratır. Üst ve alt CTP ‘ler kullanılarak boyuna veya enine köpük destekli sandwich sistem olarak üretimi yapılmaktadır.

CTP KALINLIKLARI: 1.00- 1.20- 1.50- 1.80- 2.00 mm ‘dir.