STEEL BOND , iddialı bir vizyona sahip olmakla birlikte ileriye dönük vizyon ve strateji taşıyan ileri görüşlü bir şirkettir. Etkili destek süreçleri ve iş performansını iyileştirmek için bir araya getiren çalışan katılımı ile, insan merkezli kültürünü sürekli geliştirmeye çalışıyoruz. Kalite ve müşteri hizmetleri, işletme operasyonlarının etkin yönetimi ve tutarlı ürün yeniliği konusundaki çalışmalarımız ile öncü ve lider konuma kavuşmuştur.

Steel Bond ekibinin her üyesi, mükemmelliğe ulaşmalarını sağlayan; ilham veren, farklılık gösteren ve onları yönlendiren liderler tarafından desteklenmektedir

Müşterilerimizin her birine değer veriyoruz ve hizmet, ürün ve performans beklentilerini tahmin etmeye ve aşmaya çalışıyoruz. Çalışmak ve dahili ve harici müşterilere verdiğimiz sözleri yerine getirmek için en kolay çözüm merkezli firma alan sağlayıcı olmaya çalışıyoruz

Steel Bond‘da açık ve basit bir hedefimiz var; ölçek açısından pazar lider konumumuzu büyütmek ve kendimizi güvenlik, hizmet ve ilişki yönetiminde pazar lideri konumuna dönüştürmektir. Yolları modelleyen, paylaşılan bir vizyona ilham veren, süreci zorlayan, başkalarının harekete geçmesine ve kalbi teşvik etmesine izin veren bir liderlik ekibine sahip olduğumuz konusunda gururluyuz.

“Rekabetçi ve faydaları ile öncü olma” programı aracılığıyla tüm çalışanlarımıza esnek fayda paketi sunmaktan mutluluk duyuyoruz. Steel Bond‘da katılırsanız size ve ailenize uygun bir ödül paketi oluşturabilirsiniz. Onu nasıl şekillendirdiğiniz ve seçtiğiniz tasarrufların hepsi sizin seçiminizdir. Firmamız çalışanları değerlendirebilir ve faydalı değerlerin oluşumları göstermek için, pazarda rekabetçi kalabilmek için mevcut avantajları düzenli olarak gözden geçirme ve çok yetenekli, kararlı ve bağlı bir iş gücünü motive etmeyi ve elinde bulundurmayı taahhüt eder.