Firmamız inşaat sektöründe endüstriyel yapı dış ve iç kabuk malzemeleri alanında çatı, cephe, soğuk depo, yalıtım, çelik yapılar ile yer almaktadır. Malzemelerin güvenlik ürünü olması nedeni ile görsellik ve müşteri özel istekleri göz önüne alınarak özel mimari yapılar tasarlanmaktadır ve müşterilerimize sunulmaktadır.

İnşaat ve yapı sektöründe kullanım alanı çok geniş olan Trapezpanel, Sinüspanel, Sandwich panel, soğuk depo panellerinin uygulamaları her geçen gün artmaktadır. Bilindiği gibi Taahhüt ve Endüstriyel uygulama sektörü doğruluk, dürüstlük, güven ve hız üzerine kurgulanmıştır. Bunlar, firmamız bünyesindeki ekip ruhu ile bütünleşerek farklı ve nitelikli projeleri uygulama alanlarını gerçekleştirmek için çok çalışıyoruz.

Firmamız çalışma kültürünün önemli değerleri olan Mimarlık, Mühendislik, İnovasyon, Deneyim, Kalite ile işlerinize önemli avantajlar kazandırıyoruz. Bu kapsamda tasarlanan yapılar son kullanıcının taleplerine göre uygulama yapılmaktadır. Mimari projeler üzerinde profesyonel bir ekiple hareket ediyoruz. Özel kapsamlı ve detaylı projelerde de çözümsel yaklaşımlarımızı sunmaktayız. Mimari alanda bir çok yerde kullanılan malzemelerimiz ile sizlere hizmet etmek önceliğimizdir.

Steel Bond

Belgelerimiz