Beton Altı Trapez 70/915 geniş açıklıklı ve ağır yükler altında bulunan sistemlerde kompozit döşeme trapezi olarak kullanılır.

70/915, hadve kenarlarındaki kabartmalar ve hadve üzerinde bulunan yükselti detayı sayesinde , beton ile çelik arasında mükemmel bütünlük sağlar ve çoğu durumda 3.5 metreye kadar açıklıklarda herhangi bir destek gerektirmeden uygulama yapılmasını sağlar.

70 mm hadve yüksekliğine oranla çok efektif olan 915 net kaplama genişliği sayesinde daha az parça trapez kullanımına olanak sağlar.

Yüksek hassasiyetli, bilgisayar kontrollü tam otomatik hatlarda EN10162 standartlarına uygun, projenizde talep edilen boylarda üretim yapılır.
Bu sayede hem gereksiz imalat yükü, hem de saha ortamında yapılacak işçilik hataları minimuma indirgenir.

Beton Altı Trapez 50/980, orta açıklıklı ve düşük beton yüksekliği olan sistemlerde optimum çözümler sunan kompozit döşeme trapezidir.

Hadve kenarlarındaki kabartmalar ve hadve üzerinde bulunan yükselti detayı sayesinde , beton ile çelik arasında mükemmel bütünlük sağlar ve çoğu durumda 3 m’ye kadar herhangi bir destek gerektirmeden uygulama yapılmasını sağlar.

50/980, 50 mm hadve yüksekliğine oranla çok efektif olan 980 net kaplama genişliği sayesinde daha az parça trapez kullanımına olanak sağlar.
Yüksek hassasiyetli, bilgisayar kontrollü tam otomatik hatlarda EN10162 standartlarına uygun makinelerde projenizde talep edilen boylarda üretim yapılır.

Bu sayede hem gereksiz imalat yükü, hem de saha ortamında yapılacak işçilik hataları minimuma indirgenir.

Beton Altı Trapez

Uygulamaları